HAKKIMIZDA

2007 yılında kurulan ND Mimarlık Ltd. Şti. yapmış olduğu mimari ve iç mimari tasarımlar ile konutlar, siteler, villalar, ofisler, oteller, mağazalar ve klinikler gibi bir çok projeye imza attı. Müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda uzman proje ekibi tarafından hazırlanan uygulama projeleri, uygulama ekiplerinin kusursuz imalat ve aplikasyonları ile hayata geçiren firmamız sorunsuz, zamanında ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmayı kendine amaç edinmiştir.

devamını oku

NEDEN BİZ

Modern, teknolojik, hijyenik, ergonomik, profesyonel klinikler, kullanılan cihazlar için gerekli olan alt yapı üretiminden, fonksiyonel ve estetik üst yapı çözümlerine kadar özenle detaylandırılmalı, tüm iş akışı ve farklı disiplinlerin organizasyonu mutlaka konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalı. Siz değerli vaktinizi harcamayın, biz kısa sürede neler yapabileceğimizi gösterelim. Çünkü bizim farkımız ”Klinik Konusunda Uzman Mimarlar” olmamız.

devamını oku

GÜNCEL HABERLER

1-2 Kasım 2013 tarihinde Taksim Point Hotel’de gerçekleştirilecek olan Global & Waled 1. Uluslararası Laser & Implant Kongresi’ndeki standımıza sizleri de bekleriz.