’78 Kilis’te doğdu.

’95 Fatih Lisesi’ni bitirdi.

’96 Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fak. Mimarlık Bölümü’nde lisans öğrenimine başladı.

’98 Öğrenimi sırasında Emlak Bankası NUROL İnşaat A.Ş., PARSA Mimarlık, Çanakkale Seramik A.Ş. firmalarında çeşitli atölyeler ve şantiyelerde bulundu.

’99 YTÜ Mimarlık Bölümü Taşıyıcı Sistemler Bilim Dalında Prof. Dr. Görün Arun ve Prof. Dr. Nafız Çamlıbel’in öğrenci asistanı olarak mezuniyetine kadar görev aldı.

’01 YTÜ Mimarlık Fak. Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl İmge Mimarlık İnşaat Ltd. Şirketinde Dr. Mim. Ömer Aydeğer ile çalışmaya başladı.

’02 İmge Mimarlik Firmasında “Proje Müdürü” olarak büyük ölçekli projelerde uygulamacı olarak görev aldı. Ofis çalışmalarının yanı sıra bireysel olarak birçok mimari ve dekorasyon proje hizmeti yürüttü.

’05 4 yıl süre ile çalıştığı İmge Mimarlık’ta birçok konut, büro, otel, betonarme ve ahşap konstrüksiyon uygulama projeleri, ön imalat kontrolleri, ürün satış takipleri ve saha uygulama takiplerinde görev aldı.

’06 Mimar Erol Sevimlisoy’a ait Sevimli Mimarlik Ltd. Şirketinde “Proje Sorumlusu – Şentiye Şefi” olarak çalışmaya başladı. Birçok Yalı projesinde, restorasyon, mimari ve dekorasyon uygulama takibini yürüttü.

’07 Y.Mim. Nurgül Akgündüz Üstdağ ile birlikte ND Mimarlık Ltd. Şirketi’ni kurdu. Mimari kariyerindeki hedeflerine ulaşmak için alanındaki yenilikleri takip ederek, kendisini sürekli geliştirmektedir.

’10 ND Mimarlık bünyesine “Dent Tsarım” markasını kurarak özel mobilya tasarım ve üretimine başladı. Halen “ND Mimarlık Ltd. Şirketinin ortağı olarak mimari çalışmalarını sürdürmektedir.

Twitter, Facebook and LinkedIn