DENT TASARIM & ND MİMARLIK

ND Mimarlık 2007 yılında Kurucu ortaklar Y.Mimar Nurgül AKGÜNDÜZ ÜSTDAĞ ve Mimar Durmuş ÜSTDAĞ tarafından kurulmuştur.

ND Mimarlık kuruluşundan bu yana yurt içinde ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmıştır. Toplu konut projeleri, mağazalar, ofisler, oteller, konutlar ve klinik projeleri gibi çeşitli proje dallarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Dent Tasarım

Dent Tasarım, ND Mimarlık firmasının medikal markasıdır.

Klinik tasarımı ve uygulaması ND Mimarlığın bugüne kadar yapılmış olan çok sayıda klinik uygulaması ile üzerinde uzmanlaştığı bir alandır. Diş Hekimlerine ait kliniklerde günümüzün modern malzemeleri ve teknolojik alt yapısı ile tasarlanarak hem hastalara hem de hekimlerimize konforlu, fonksiyonel ve estetik ortamlar yaratılmaktadır. ND Mimarlık bünyesinde bulunan “Dent Tasarım“ markası ile kendi atölyesinde klinik dolapları, sterilizasyon ve laboratuvar odası mobilyaları, bekleme salonu mobilyaları ve sekreter bankoları gibi klinikler için özel tasarım mobilyalar da üretmektedir.

KURUCULAR

null

Nurgül Akgündüz Üstdağ

Kurucu Ortak

1979’da İstanbul’da doğdu. Kabataş Erkek Lisesi’ndeki lise eğitiminin ardından 1997 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’ne girdi. Devamı..


null

Durmuş Üstdağ

Kurucu Ortak

1978 yılında Kilis’te doğdu. Fatih Lisesi’ndeki lise eğitiminin ardından 1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde lisans öğrenimine başladı. Devamı..


UZMANLIK

Dent Tasarım ülkemizde dental klinik konusunda uzmanlaşmış ilk, dünyada ise sayılı mimarlık ofislerinden biri olma gururunu taşıyarak,  yıllardır kalitesinden taviz vermeden üretmeye devam etmektedir. Dental sektörün önemli fuarı IDS ve mimari sektörün en yenilerinin sunulduğu Salone Del Mobile Milan ve ilgi alanlarındaki diğer fuarları kesintisiz takip etmekte, unit ve dental cihaz üreticilerini ülkelerinde ziyaret etmektedir.

Sektörde vermiş olduğu hizmetler 14 yıl öncesine dayanmakla birlikte, bugüne kadar gerçekleştirmiş oldukları yurt içi ve yurtdışı klinik projeleri ile çok çeşitli klinik işleyiş şekilleri ile karşılaşmış, her yeni gelen yönetmeliğe, dental cihazlara ve altyapılara hakim olarak bugüne kadar 200 den fazla kliniğe danışmanlık hizmeti vermişlerdir.

Firmamız sorunsuz, zamanında ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmayı kendine amaç edinmiştir. Projelerde en önemli değerlendirme kriteri müşteri memnuniyetidir. Müşterilerinin kullanım, zaman, maliyet, ideal ve görsel anlamda ulaşmak istediği noktaya, kaliteden ödün vermeden; ihtiyaç programı, fonksiyon çözümleri ve estetik kaygıların doğru oranlarda harmanlanması ile ulaşılır. Tasarım ve uygulama sürecinde müşteri ile koordineli şekilde proje gelişim süreci tamamlanır.

Yaratılan her yeni mekan kullanıcı için yeni bir yaşamdır. ND Mimarlık, insan için “ Yaşam Alanı” yaratma görevini üstlenme bilinci içinde; her projeyi kendi kriterleri içinde değerlendirip, en kapsamlı tasarımdan en basitine kadar bu prensiplerden ödün vermeden, ‘Kaliteli Mimari Hizmet’ hedefine ulaşmak için çalışmaktadır. Her yeni projesinde amacı, bir öncekinden iyisini yaparak çıtasını daha da yükseltebilmektir.

Projelerimizi tamamlayıp, müşterilerimiz ile mekanlarında içtiğimiz kahveler ile bütün yorgunlukları geride bırakırken, lütfen hiç çekinmeyin ve bizden alacak olduğunuz hizmeti müşterilerimizden dinleyin diyoruz.

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak ve diğer alanlarda gerçekleştirmiş olduğumuz projelerimizi incelemek için www.ndmimarlik.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.