Mimari – İç Mimari Danışmanlık

Dent Tasarım” ülkemizde dental klinik konusunda uzmanlaşmış ilk, dünyada ise sayılı mimarlık ofislerinden biri olma gururunu taşıyarak,  yıllardır kalitesinden taviz vermeden üretmeye devam etmektedir. Dental sektörün önemli fuarı IDS ve mimari sektörün en yenilerinin sunulduğu Salone Del Mobile Milan ve ilgi alanlarındaki diğer fuarları kesintisiz takip etmekte, unit ve dental cihaz üreticilerini ülkelerinde ziyaret etmektedir.

Sektörde vermiş olduğu hizmetler 14 yıl öncesine dayanmakla birlikte, bugüne kadar gerçekleştirmiş oldukları yurt içi ve yurtdışı klinik projeleri ile çok çeşitli klinik işleyiş şekilleri ile karşılaşmış, her yeni gelen yönetmeliğe, dental cihazlara ve altyapılara hakim olarak bugüne kadar 200 den fazla kliniğe danışmanlık hizmeti vermişlerdir.

Klinik danışmanlık hizmeti, konusunda uzman mimarlarımız tarafından, hekimlerimiz yeni bir mekana geçmeden önce uygunluğunun değerlendirilmesi için yerinde yapılan çalışmalardır. Mekan yönetmeliklere uygunluk açısından irdelenir ve diğer yandan hekimin istek ve ihtiyaçları değerlendirilip mekanın buna uygunluğu konusunda hekime fizibilite,  yaklaşık maliyet ve program verilir.